Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CoD MW3 JO JO

Zdarec
Jak se těšíš na tuhle kalbu já už mam předobjednáno co ty?
Jakej je Tvůj názor na tuhle hru.
Já se na ní těšim uplně nejvíc ze všech a potom ještě na AC:R

Není podstatné že je to pořád o tom samém.

Já se zase těším hrozně. COD je asi nejlepší FPS jake jsem kdy hrál, hrál jsem 2, 4, 5, 6, 7 a všchny byly naprosto úžasné. Oproti tomu nejaky Battlefield byl vždycky spíš nuda. Sice BF3 graficky vypada skvele ale COD je COD.

je to podstatné. pokud je to stále totéž, proč se těšit na něco "nového"?

CoD je v zásadě strašná nuda, single je uzoučký přeskriptovaný koridor s tupou hordou botů, mulťák zase stupidní campfest, navíc řízlý neschopností autorů podporovat dedikované servery. A to už nemluvím o přehnané brutalitě hry. Nikdy jsem brutalitu ve hrách neřešil, ale zrovna CoD je v tomto dost nechutný, navíc to tam je uděláno samoúčelně, jen pro efekt.

Navíc se velmi mýlíš ohledně BF, celá série (už od dob BF1942) je jednou z nejvíce hraných (a to dlouhodobě) her, např. BF2 se masivně hraje už cca 6 let a dá se srovnat i s "mohykánem" CounterStrike, který je ale řádově z hlediska HW méně náročný, a tedy jej mohou hrát i hráči, co nic jiného ani nerozjedou.