Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Pomalý notebook

Zdravím,

předem bych chtěl všechny odpovídající upozornit, že moje zkušenosti s PC nejsou na úrovni programátora. PC používám hlavně pro hraní her.

Můj problém je, že můj notebook již není tak rychlý jako dřív. Dřív jsem to řešil defragmentací, formátem a tak dále... ale bohužel je můj noťas čím dál pomalejší a tak říkajíc "zasekanější". Dřív jsem na něm hrál i CS Source nebo Half-Life 2 (oboje na source enginu) a rozjel jsem to na střední solidně. Dnes? Na minimum a nedá se to hrát. Navíc u VŠECH her, třeba i takových jako AvP2 které by mi neměly dělat absolutní problém, se mi děje to, že při hraní se mi hra třeba na pět vteřin seká a pak na dalších pět vteřin ne. A zas a zas a pořád dokola. Nerozjedu tu ani CoD2 a to bych s tím taky neměl mít problém...
Programy na pozadí to asi nebude, jelikož mi to dělá i po úplně čerstvém formátu. Nevím co se s notebookem děje.

Zde přikládám výpis z dxdiag:

Machine name: NOTEBOOK
Operating System: Windows Vista™ Home Premium (6.0, Build 6000) (6000.vista_rtm.061101-2205)
Language: Czech (Regional Setting: Czech)
System Manufacturer: Micro-Star International
System Model: MSI Notebook VR610
BIOS: Ver 1.000
Processor: AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual-Core Processor TK-55 (2 CPUs), ~1.8GHz
Memory: 1790MB RAM
Page File: 984MB used, 2827MB available
Windows Dir: C:\Windows
DirectX Version: DirectX 10
DX Setup Parameters: Not found
DxDiag Version: 6.00.6000.16386 32bit Unicode

Snad vše postačí a budu vděčný za každou radu.

Děkuji
Lock, stačí se zeptat jednou.
http://pc.poradna.net/q/view/712852-pomaly-noteboo k (karel)

A potom formátu jsi nainstaloval ovladače? Protože pokud ne, tak se to bude chovat víceméně přesně takhle.
BTW: tvůj dotaz nemá s programátorskými znalostmi vůbec nic společného. Programátoři obvykle nemají velké znalosti o správě systémů, sítí atd. Na to jsou zase jiní odborníci.