Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém hry - men of war vietnam

u hry my pise ze je vnitrni problem ze je poskozen soubor error code 0xe2003236 posilal sem to na technickou podporu cenega czech ale nikdo se neozval hru mam starou 2 tejdny original ale nevim co dal nevi nekdo jak by se to dalo opravit dik za pomoc
Změna předmětu, původně: hry (L-Core)

jak to mam ofotit kdyz to nejde jenom naka stranka ale je to hrozne dlouhy

[Error Information]
UK: BBRS-FLNBSK-9XKQNC-JXGNEV-8GW97T-JD9HEB
5.70.26.4; 3228; ES: 169, 172, 1011D, 156, 1011B, 168, 0

[Protected Product Information]
CompanyName = Cenega Publishing (1C Publishing)
ProductName = Men of War. Vietnam
BuildInfo = 5.70.026.004, 17.08.11
ProductGuidHash = {55B1DD03C25E6C4C15CB231ACF0A01E0}
BuildGuid = {2fa28f8f-235f-49e2-a8f5-107dd13dd041}
15.9.2011 11:46 Application Error Chybující aplikace vietnam.exe, verze 1.0.0.0, chybující modul vietnam.exe, verze 1.0.0.0, adresa chyby 0x00a8d13a.

NASEL JSEM K TY HRE NAKEJ PATCH ALE VUBEC NEVIM K CEMU JE

It can be installed on any ENGLISH version of the game – digital or DVD, Special Edition or standard.

Patch fixes the following issues:
1. Synchronization of various versions in multiplayer
2. Campaign for USA available from the start
3. Errors in unit names fixed

Tak to netuším (hru neznám).

Obecné nápady:
- jsou řádně nainstalovány ovladače základní desky a grafiky?
- zkusil bych otestovat RAM (memtest, goldmemory)
- za webu/fóru hry si zjisti dostupnost patchů, případně je aplikuj
- odinstalace hry, smazání všech pozůstatků po ní (na disku, v registrech), nová instalace
- bombardovat Cenegu (support)