Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co říkáte na betu BF3?

Samozřejmě nehodnoťte bugy, ale samotnou hru. :-)

Mně přijde, že mi to furt dává nějaké ribbony, hodnosti atp. :-)
jinak v tom je vidět návaznost na BF2, ale taky velkou inspiraci CoD apod.
Graficky to jsou ale orgie..

No pro mne osobne dobra hra akorat me stve ze nemam penizky abych si to koupil :( ale coz...Beta mi prijde v pohode az na ty bugy,obcasne problikavani obrazovkou ale nejvic me stve ze ta hra nevydrzi ani hodinku a uz mi spadne...vcera dokonce behem peti minut 2x a mel jsem co delat abych zachoval chladnou hlavu a klavesnici na stole :D

to psal nějaký dement, co viděl BF z rychlíku. Normální (dlouholetí) hráči totiž:

1. nesnášejí rush
2. hrají conquest - to je herní režim, na kterém celá série BF staví už od dob BF1942
3. chtějí velké mapy, techniku (jety, heli). CoD-like kraviny typu Métro je až tak nezajímají (na chvilkovou zábavu je to OK, ale dlouhodobě ne). BF byl vždy o "epickém boji na velkém bojišti," ne o nějaké střílečce typu CS nebo CoD.
4. nepokládají BC2 za etalon BF, spíše jakousi odchylku nepatřičným směrem - a naše zkušenost, že po roce je BC2 už "ohraná" tomu nasvědčují taky

Tož asi tak.