Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Portable hry na PC ?

Existuji na PC také nějaké závodní portable hry ? Máme v práci omezené PC na instalaci čehokoliv a tak hledám něco co by se dalo hrát než ty on-line hry. Nemusí to být nějaká extra kvalita her, jde spíše si o to zahrát a vyblbnout se. Díky

nainstaluj hru doma a celu ju skopiruj na USB, potom v praci do PC. U starsich hier by to mohlo fungovat, istotu ale nemas, treba skusat (Osobna skusenost s CSkom, AoE, myslim, ze aj Strongold nemal problem, zavody som takto nehral)

Heroes of Might and Magic IV

Ale jak naznačili kolegové výše - hry se zapíšou do registrů, aniž bys o tom tušil. A některý hry cpou uložené pozice (savy) do profilu uživatele, takže tam po nich zůstane smetí, který je třeba dohledávat ručně.