Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oblíbená hra?

Omlouvám se, že to píši zde do poradny, ale nerad zde vídám "stojaté vody" dotazů a odpovědí, a jelikož tu ve svých volných chvílích několikrát denně zavítám, tak bych to zde rád, s dovolením, oživil.

Otázka zní: Jaká(é) je/jsou vaše nejoblíbenější hra(y)?, (popř. kolik jste u toho strávili hodin, nostalgie, pocity ...)

PS: momentálně hraju SW:Kotor z roku 2003 :-D

Dík za odpověď, zajímavé. Z roku 2003? No a? Já bych si dneska klidně zahrál NFS:HP nebo MOH:AA, daleko starší a mnou velice oblíbené. Začínal jsem na i386 a poté AMD Duron, paradoxně jsem chodil k sousedům hrávat Commander Keena a Prince, zatímco on u mě hrál 3D hry typu Speed Busters .)

Tak ano, dalo by se to rozkouskovat na jednotlivé herní žánry, protože jsem ročník ´88, za mě tedy takto:
1) Nejvíc hodin jsem strávil snad u : Strongholdu, HL1, NFS série, Hitmanů, MOH:AA, ...
2) Nejoblíbenější soundtrack : Mafia, NFS 3:HP, ...

Určitě jsem na něco zapomněl =)
Spíše jsem klasik a nedám dopustit na hry 90. let + časně po miléniu. Ale nebráním se i moderním hrám, i když čím dál častěji je grafika/ něco jiného na úrok příběhu/ hratelnosti ... a to hry děsivě ničí.
Málokdy se stane, že je původní díl překonán ... =X , ale jsou výjimky