Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno World of Warcraft - TBC

Zdravím, kamarád si pořídil WoW TBC originál plus zákl. WoW také originál, a měl dobrý nápad instalovat si ho až teď tak mu asistuji, ale k věci. Po té co nainstaluje základní WoW plus datadisk TBC a hru spustí tak se na úvodní obrazovce ukáže WoTLK, odkliká pravidla (EULA), a přiletí drak z Lich kinga, prostě má úvodní obrazovku modrou s drakem, přitom si nainstaloval jenom to TBC, a jak jsem tak nad tím dumal tak jsem se podíval na verzi patche, která je 3.1.0 - což mi je divné když TBC má mít 2.4.3, zkoušel jsem i Repair, který nepomohl, protože menší patch to nenajde.

Prostě má nainstalované TBC ve verzi 3.1.0 s úvodní modrou obrazovkou z drakem.
Nevíte co s tím?

to vůbec nevadí.. wow je už takové že ač chceš nebo ne, máš cataclysm, ale pokud si ty datadisky nekoupíš, tak ti to nepovolí ty dané věci, ale klienta už máš toho nejnovějššího..

s tím nic neuděláš a je to jen plus.. až si kámoš koupí lich kinga, jen zadá seriovku a hotovo, nemusí nic instalovat ani stahovat.. a to samé s cataclysm.. (příjde mi to, jako jedna z ochran proti ilegálním serverům - a celkem i dobrá :) )