Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Battlefield: Bad Company 2

Zdravím, u jedné mise v Battlefield: Bad Company 2 mi to prostě nejde udělat.Je to ta kde jste v té poušti a máte prozkoumat ty tři základny.A u jedné tam první sestřelíte pár vojáků a pak přiletěj dva vrtulníky a pár vojáků a to prostě nejde udělat, nejenom, že na vás nonstop střílí a není se kde ukrejt, ale ještě do vás z boku střílí vojáci.Za celou tu hru se zatim umřel asi 5x a tady už asi po 20tý.Hraju na střední obtížnost.

Neni na to nějaký fígl ?

singl v BC2 je triviální i na Hard (dohráno). Je pravda, že tahle mise je trošku těžší, ale není to nic, co by se nedalo dát (na hard mi to trvalo cca 6-7 pokusů). Základ je nejprve KOMPLET vystřílet (sniperkou, nebo něčím s optikou) ty co se nacházejí na zemi, a to ještě předtím, než se natriggeruje skript s helinami. Pak už máš celkem klid a než výsadkáři slaní a vyběhnou nahoru, měl bys být schopen dát minimálně jednu heli (tu výsadkářskou, takže jich moc nevyleze) a pak dát tu druhou.

edit: jinak ty heliny se vždycky v jeden moment zastaví, a tehdy jdou trefint naprosto bez potíží.