Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Call of duty 4, Program iw3mp.exe přestal pracovat.

Dobrý den. Mám problém, když chci hrát cod4 mp, napíše mi to Program iw3mp.exe přestal pracovyt, i když jsem ho předtím 3 týdny hrál,singl de a vyskoušel jsem úplně všechno co je napsáno na netu(zapojit mikrofon, nastavit stereo mix, přejmenovat na bak, na miles_,2x přeinstalovat, nainstalovat nový ovladač zvuku,spustit jako správce). Byl bych strašně rád kdyby se to zase nějak spravilo. Prosím help!!!

Nakonec sem zjistil, že sem mněl všechno v pořádku, že to nebylo nic jiného než Xfire. Zjistil sem to až po té, co mi to začalo dělat i u cod6, tak sem zakázal Xfire a hned to jelo :D, ale naštve to :/