Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Který OS a která verze

Zdravím, chci si k vánocům koupit nový počítač, ale přemýšlím, jestli si mám koupit OS Vistu 32bit nebo 694bit nebo Win7 32bit nebo 64 bit.
Hraju Tomb Raidera od 3 až do 9, Mafii 1,2, GTA 4 apod. Koupil bych si Win7 64bit ale bojím se, že mi to ty starší hry nenačte. Mohl bych na ty hlavně starší hry (TR 4, TR 5) použít Win Vistu 32bit?

Díky za rady

Tak si o tom něco přečti. Vista si brala víc paměti, ale hospodařila s ní jinak. V Microsoftu lidi nepovažovali (chybně evidentně), že někdo bude masturbovat nad tím, kolik má po spuštění volné paměti.

Naproti tomu je jasné, že dnes kupovat Vistu, když jsou tu Sedmičky, je nesmysl.