Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mafia 2 , Battlefield 3

Ahoj . Mám dotaz . Vlastním originální hru Mafii 2 . Koupil jsem si levný gamepad od značky gameware . Ale nejde tam aktivovat. Našel jsem zmínky že to nejde protože je hra od značky/firmy 2KGames a ty podporujou jenom ovladače originální od microsoftu . Chtěl bych se zeptat jestli by tam šel tento : http://www.alza.cz/saitek-cyborg-v5-ramblepad-pc-x box-360-d234973.htm od mictosoftu pro xbox 360 a PC.

A chtěl bych se zeptat zda by mi poběžel Battlefield 3 na maximální požadavky s touto sestavou .

OS : Windows 7 64bit. verze
Procesor : AMD Phenom II X6 1100T 3.2 GHz
RAM : 8Gb 1666MHz
Grafická karta : AMD Radeon HD 6950 2GB (přetaktováno s biosem karty HD 6970)

Vím že úplné oficiální nároky ještě nebyly zveřejněny ale zajímal by mě Váš názor .

Za veškeré odpovědi Vám předem děkuji :)

Bylo to tak vždycky - už "starý" BF2 fungoval v LAN, resp. "singlu" i s boty (i když dost debilními) svižněji, než multiplayer. Prostě těch lítajících kulek a dělových projektilů bylo násobně víc, než v "čajíčkovém" singlu.

BC2 je proti tomu hra pro nemluvňata. Já jen doufám, že z BF3 neudělají další BC2 (i když vše tomu zatím nasvědčuje) :-(