Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ip adresy hráčů na serveru.

Ahoj, hraju IRON STORM multiplayer. Spustím server a ostatní hráči se připojí. Né všichni ale dodržují pravidla a tak ostatní co také spouští server mohou kohokoliv vykopnout ze hry. Já ale nevím jak to udělat, kde najdu seznam ip adres připojených ke mě. Něco jsem slyšela že seznam ip adres najdu v logu Firewallu. Nenašla jsem ale nic. Nevíte jak na to? Děkuji. Windows 7 home premium.

Je to opravdu ta původní hra. Hraju jí proto, že si ji můžeme zahrát z bráchou proti sobě. Já na pc a on na notebooku. Notebook by asi jinou střílečku nezvládnul :-). To nevadí budu ještě hledat. Snad se poštěstí, ale stejně děkuji mockrát.