Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto ARMA 2 OPeration Arrowhead

Ahoj, potřeboval bych poradit s touto hrou. V pohodě sem jí nainstalovat , spustil ale tak cca po 2 minutách mi hra spadne a takhle to jde furt .. různě sem se dočetl že musím stáhnout jiný crack nebo grafické ovladače ale ani jedno nepomáhá děkuji za odpověď.
lock (karel)

a ještě, pokud jsi to doposud nepochopil:

Naše poradna je pro lidi, kteří:

1. se umí chovat
2. nekradou (ARMA2 jde koupit v prodejních akcích doslova za pár stovek)
3. dokáží chápat elementární text a pravidla.

Obávám se, že nesplňuješ ani jednu podmínku. Tato poradna není pro všechny a ROZHODNĚ z ní nikdy nebude žumpa ve stylu novinky.cz, idnes.cz nebo aktualne.cz. Sám si můžeš vybrat, zda sem chceš chodit či ne, pokud ano, bude po tobě vyžadováno plnění výše uvedených pravidel. Lidí je moc a my nějak zvlášť nestojíme o ty, co vnímají jen sami sebe - naopak velmi vítáme ty, kteří pomáhají i jiným.