Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CALL of DUTY - Modern Warfare 3

Má někdo informaci týkajcí se připravovaného dílu MW3 - Multiplayer a postoj Infinity ward ohledně cheaterů a podvodníků všeho druhu. MW2 je pro mně oblíbená hra, nicméně i dva roky po vydání je cheaterů řekl bych poměrně dost a zdá se mi, že to nějak Infinity ward nevzrušuje. Zato mě to někdy zvedá "ze židle" a uvítal bych, kdyby se tomu podívali "na zoubek" alespoň u MW3.

Když mě to baví, hrával jsem Counter Strike před patnácti lety, pak jsem dlouho nic takovýho nehrál, až CD MW2 mě dostalo. Hraju to každý den, aspoň chvílí, možná mě to baví proto, že pokaždý vyhrávám a mám pak takovou malou radost. Nenechám si ovšem ujít ani Batlefield. Jen ty cheateři mě lezou krkem, po dvou letech od vydání bych čekal, že to vyladěj, ale omyl, jsou jich pořád hejna. Infinyty ward sérii CD MW umí dělat pěkně, takže si ji nenechám ujít a očekávám opět magický, dobře hratelný multiplayer, ovšem bez cheaterů. Nejsem jedinej, komu tyhle podvody lezou ne nervy a určitě by potěšila informace, že i na tomto nešvaru pracují. Nikde jsem si totiž nevšiml, že by propagovali "férový multiplayer". Nedávno psali někde o multiplayer Crysis 2, jak to ladí a úspěšně, v Batlefieldu je umí taky eliminovat, takže když se tomu a dokonce veřejně to oznamují věnují jiná studia, uvítal bych u tak očekávaný hry vymakanost po všech stránkách.