Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno WoW - FullHD rozlišení

Mám v plánu začít hrát The Burning Crusade (budu hrát na neoficiálním serveru ale to s tím nesouvisí) a zajímalo by mě jestli je možné tuhle verzi hrát ve FullHD rozlišení? u Classic Wowka mi to totiž nešlo tak me zajima jestli to jde u TBC. díky za odpoved

wikan , moze hrat napriklad gm server a moze byt aky lvl chce aj na tbc . noa osobne by som ti doporučil TBC hram ho od zaciatku a je najlepsie sice trosku narocnejsie ale ak sa to naucis je to potom sranda . wotlk hraju doslova male detičky ;)