Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s Multiplayerem ve hře GTA iv

Zdravím . Mám takový problém že když zapnu gta iv v online modu tak se to strašně seká a po chvíly to přestane pracovat. To samé mi děla u Multiplayeru f1 2010 když se připojím an server tak to přestane pracovat. OBĚ HRY JSOU V ORIGINÁLE

Moje pc sestava

PROCESOR : AMD athlon[tm]64 X2 Dual core processor 5600+ 2,91 Ghz,
GRAFIKA : Nvidia Geforce 9500 GT
RAMKA : 3,00 GB

A v SP je vše OK? Té GTA 4 se ani nedivím, na to potřebuješ čtyřjádro, aneb viz: ZDE,

Dvoujádrový čip je pro tuto hru nedostatečný, uplatnění a jako minimum vidím tříjádrový Phenom II X3. Ideální je samozřejmě čtyřjádrový procesor.

Vlastním i5-760, GTX 560 a na max je to stejně slideshow :) neoptimalizovaná hra .)