Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CoD - MW2 - nefunguje - Couldn´t load image ´gamefonts_pc´

Zdravím. MW2 mi až do teď šlapalo normálně, večer jsem to chtěl zahrát a po dlouhý době u téhle hry na mě vybafla aktualizace /4.5 MB/. Co se nainstalovala, mě to nepustí hrát. Nejdřív vyskočí okýnko s textem, že něco ohledně bezpečnosti on-line hraní, tak to odklikám, pak začne načítat hru a spadne to s touto chybovou hláškou Couldn´t load image ´gamefonts_pc´. Zkoušel jsem restart Steamu, nepomůže - hledal jsem ve FAQ na Steamu - nenašel jsem tuhle chybu-nebo jsem jí přehlíd, napsal jsem na Steam, ale ty mi asi honem rychle ještě teď večer neodpoví . Ví někdo třeba kde je chyba a jak to pořešit. Steam nemám na C: disku, ale to nikdy nevadilo u jiných aktualizací.

A výborně už to funguje. Jinak děkuji oběma za nápovědu, zkusil jsem to tak i tak, ale nepomohla ani ta kontrola integrity paměti, ani fix ze zmíněného odkazu - bohužel, nemohl jsem dva dny mastit hru. Nicméně problém mě tedy nastal 21.6.11 po 4.5 MB aktualizaci a dnes večer tj. 22.6.11 si to stáhlo novou aktualizaci o velikosti 3.7 MB a hra už funguje. Nevím co s tim předtím bylo. Hru mám na Windows 7 64 bit