Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Just Cause 2 - checkpointové závody

Dostal jsem se ve hře hodně daleko:

- splněny příběhové mise
- splněny mise pro frakce
- nalezeny všechny frakční předměty
- nalezeny všechny bedny
- rozbité veškeré "státní" předměty (benzínky, vodárny, nádrže, trafa, ropovody...)
- zabiti všichni velitelé
- všechny základny, přístavy, letiště, města i vesnice nalezeny a splněny na 100% (se zelenou fajfkou)
- splněný všechny checkpointové závody auto/moto + lodě

Mám splněno i pár jednodušších leteckých závodů (většina mi chybí, nedaří se mi letadla, zvláště ta rychlá, slušně ovládat). A neudělal jsem ani jeden "proskakovací" závod (ze skal, mrakodrapů).

Skončil jsem na 97,62%

Máte nějaké tipy, jak si s těmi skákacími úkoly poradit? Zatím se mi ani jednou nepodařilo proskočit ani dvěma checkpointy :-/, to bych dřív rozmlátil klávesnici a myš.

Přikládám svoje aktuální (auto)save.

Letadla jsou opravdu dost náročné, hlavně ty letecké závody 3-[ Stíhačka je rychlá, ale zase se hůře "strefuje" do checkpointů.
Nejlíp se mi lítá s helikoptérou z black marketu (dostaneš ji v nabídce později ve hře). A pak horkovzdušným balónem :-) - pokud ho objevíš (jako spoustu podobných easter eggs: poklop a pláž z Lostu, mrtvého žraloka, bublifuk...)

Nějaké DLC bylo součástí toho steam-nákupu, ale nepoužívám to (padák, nějaké tuc-tuc auto či co). Zbraně jsem celou hru používal pouze tři (ten lepší revolver a jakési ty "samopaly" - názvy si nepamatuju) + granáty a C4.

S raketometu jsem nevystřalil ani jednou, od toho je příslušná helikoptéra :-)

Nejpěknější je podle mě výbuch ropovodu.

Já mám na účtě 9,5mega, helina za 30 tisíc mě nezabije ;-) Pokud peníze pochybí, stačí zajet nějaký závod (klidně několikrát po sobě) - za každé splnění je 20.000. Za "činnost" už toho moc nezískám, všechny mise, sídla, rozbití, bedny... mám splněno na 100%. Chybí mi akorát ty skákací a letecké závody.