Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook do 18 000 i na hry

Hledam Notebook ktery by mi rozjel i nejake ty novejsi hry cca. 2009
Mam vyhlednuty hp-probook-4530s-d237025.htm , ale nevim jestli budou stacit procesory, moc se v tom nevyznam , myslim ze by nebyl spatny, ale mam strach ze na tom nerozjedu o moc vic nez na stolnim co mam doma . Prosim nemohl by mi nekdo doporucit ?

Neměl jsem na mysli dnešní špičky na trhu . Hledám něco za rozumnou cenu a přijatelným výkonem . Nejvýš bych do toho dal 18 000 a chci nejlepší co se dá za tuhle sumu pořídit . Právě že tento mi připadal celkem v pohodě - berte ho pro srovnání

Crysis 2 utáhne skoro každé PC (noťas nevím), oproti Crysis 1 je to velká mizérie a důsledek podpory konzolí (které by Crysis 1 neutáhly ani náhodou), prostě spousta kompromisů. Uvidíme, zda se dočkáme slíbeného DX11 patche a výrazného vylepšení grafiky.