Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dirt 3 - chyba hry alebo HW?

Ahojte.

Akurát mi prišlo domov DiRT 3, nainštalujem, všetko v poriadku. Pustím hru a vidím problémy - grafické: všetky texty sú lemované hnusnou červenou farbou, proste sú tam obrovské chyby grafiky.

Mám grafickú kartu ATI Mobility Radeon HD 5650 1 GB a ovladače najnovšie stiahnuté zo stránky ati.com.

Neviete v čom je problém? Preinštaláciu hry a aj ovladačov som skúsil.

Ďakujem

To je přeci nesmysl aby hra nepodporovala NB grafické karty.....protože dnes je čím dál víc lidí co si radši koupí slušný notebook než stolní PC...a Codemasters by si to asi nemohla dovolit vytvořit hru jen pro určité graf. karty ne?? já mám např. grafiku Ati Mobility Radeon HD 5650 1Gb... což je relativně slušná herní grafika...
s Metrem 2033 jsem neměl problém ale u Dirt 3 mi to háže také texturové nedostatky...ostře červené sluníčko atd....

no grafika nic moc kdyby si měl mobility 5870 to by se eště dalo herní grafika to není určitě metro 2033 má velké požadavky na gpu možná je to tím navíc že máš 1gb vydeo pamět nic neznamená jde o prěnos sbernice jádro takt textur jednotek a dalších faktoru

No hra se ti snad ukláda sama automaticky, musíš být ovšem rovněž přihlášen na Windows Live - to je první, co odklikáš než začneš vůbec hrát. Pokud toto přecházíš, hra se ti neukládá - nic si nepamatuje a po příštím spuštění jedeš na novo. Takže odklikat na začátku přihlášení na účet Windows Live !