Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zaklínač 2 - pěstní souboje

Nevím jestli mám stejný problém jen já, nebo to tak má více lidí, ale při pěstních soubojích se vždy ukazuje co mám zmáčknout, myslím že jde o klavesy A,S,D a W, problém je že to co mám zmáčknout se ukáže na velmi krátkou dobu, ne-li na dobu neviditelnou takže už první souboj ve vězení byla noční můra, vyřešil jsem to náhodným mačkáním kláves, ale hned další souboj u šibenice kde jsou dva zasebou nemám šanci.....

Mam takovej problem v jednom questu v druhe kapitole Vrahove Kralu - Najdi skrys kralovrahu... hned po tom co jsem hral za toho mrtvyho vraha je mam jit najit a kdyz jdu do ty jeskyne ktera ma asi 5 vychodu tak ten posledni uplne dole je na mape vyznacenej ale nikde tam neni... nevim ani jestli je to ta spravna cesta bloudim tam porad a nevim kudy poradi mi nekdo prosim ?