Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zaklínač 2 - pěstní souboje

Nevím jestli mám stejný problém jen já, nebo to tak má více lidí, ale při pěstních soubojích se vždy ukazuje co mám zmáčknout, myslím že jde o klavesy A,S,D a W, problém je že to co mám zmáčknout se ukáže na velmi krátkou dobu, ne-li na dobu neviditelnou takže už první souboj ve vězení byla noční můra, vyřešil jsem to náhodným mačkáním kláves, ale hned další souboj u šibenice kde jsou dva zasebou nemám šanci.....

Také nejdřív jsem nějakou tu chvilku pobyl ve vězení něž jsem ho udolal nahodnym mačkáním, ale pak se ukazalo že i ta chvilka po kterou se písmeno ukáže stačí, ty dva u šibenice jsem na po 3 zabil s minimální ztrátou zdraví.. jde jen o cvik :-)

Suhlasim...nemam z toho dobry pocit prave som pri tom pestnom suboji v tom vezeni a je to hrozne...najhorsie je, ze sa mi to tam akosi neda ulozit a musim sa preklikavat este aj cez ten stupidne dlhy dialog pred tym (naozaj na 4 krat je totalne stupidny aj ekby slo o enviem aku RPG)...a to som tlacil tie stupidne pismenka co sa tam objavovali ale jemu sa nejak bit aj tak nechelo...cele to je take uklikane az to boli (a hlavne prsty asi budu), este aj take blbosti ako natahovanie balisty, ci otvaranie brany...ved to je hrozne kolko treba klikat do tej mysky...hroza a zmysel absolutne ziadny...akeho magora (klikackoveho fetaka ci fetysistu) toto napadlo preboha? Nebol krastny pestny suboj v zaklinacovi 1? kolkokrat som si len tak zasiel do nejakej krcmicky pobit sa a zarobit nejake drobne...sorry, aj ekby to malo neviem aky pribeh, tieto blbosti mi kazia celu hru...
mozno som nesikovny, ale zaklinac 1 tka bola krasa, tu sa mi nic nepaci akosi...niektore pasaze, napr. tu pred tou branou jak som pustal foltesa do chramu som nakoniec presiel az po prepnuti na najnizsiu obtiaznost...na pitie lektvarov som hladal 2 minuty miesto kde mozem meditovat...gerald ma sice krasny copik ale je ako baletka, v boji poskakuje vsade len nie tam kde treba a ani mu pri tom nevadi, ze si pri tom baletkovani odkryje chrbat...ale ten pestny suboj bez moznosti savu ma fakt dostal na lopatky...myslim, ze zaklinac 2 nie je uz hra pre mna, na rozdiel od perfektnej jednotky...no ale uvidim co ma este caka, prvy pestny (prstokladovy) suboj mam za sebou...

zaklínače 2 jsem taky pruboval, sice na slabém železe, na jedny z nejnižších detailů, ale myslím, že hratelnost mluví za vše. Mě to nějak nechytlo, začínám dostávat dojem, že ty super hyper recenze jsou jen snůškou Hypu a zaplacené reklamy.
Nejspíš se k tomu ještě vrátím, až upgradnu počítač, ale to bude kdoví kdy, protože kvůli téhle hře mě to fakt neláká.
Napříkal již zmíněná pasáž natahování a střílení balisty. Nepochopím, stejně tak je tam smrad konzolového ovládání, slézání a vyskakování na římsy, musím hledat místo, kde mám stisknout tlačítko na myši, aby se trouba vyšplhal na metrovou zídku.. co to jako je?
Už se těším, až to bude vyhlášeno RPG roku...:-/

A co teprve ten "neomezený prostor", i 10 let starý gothic I byl v tomto lepší, dále mise kde musíte někoho porazit v kostách ( myslim šlo o nějaké kopí) jelikož to nejde něják ovlivnit tak prostě hrajete 10x za sebou jak debil až vám to padne.

Mám za sebou už pěkných pár hodin hry a tohle opravdu není RPG které by si zasloužilo tak vysoké hodnocení, je to šedý průmět tak 6/10, chcete-li 60%

Mam takovej problem v jednom questu v druhe kapitole Vrahove Kralu - Najdi skrys kralovrahu... hned po tom co jsem hral za toho mrtvyho vraha je mam jit najit a kdyz jdu do ty jeskyne ktera ma asi 5 vychodu tak ten posledni uplne dole je na mape vyznacenej ale nikde tam neni... nevim ani jestli je to ta spravna cesta bloudim tam porad a nevim kudy poradi mi nekdo prosim ?

zdravim , vim ze to sem nepatri a predem se omlouvam ,ale zasekl jsem se v 2 kapitole v jeskyních v podzemi a nemohu se dostat dal. Beham s trpasliky v misi jmenem Zivot v podzemí. Hledám nejaký predmet na vyleceni Triss

Souhlasím, to se hodně nepovedlo, podobně jako u mafie 2 ježdění autem. Těšil jsem se na 2 jak se bude moct procházet jiný než "určený" směry. Taky mi vadí, že nejde pohled první osoby. Asi jsem moc náročný, když bych chtěl příběh a grafiku zaklínače s ovládáním a volností gothiku3 (4 mě taky nějak nechytila). Proč se mění, to co funguje (taky jsem si v 1 chodil pro prachy ze soubojů do hospody)