Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dobré nenáročné hry

Zdravim chtěl bych poradit mam procesor:Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU T8100 2.10GHz, 2101 Mhz a Grafickou katru:Mobile Intel 965 Express Chipset Family 358MB
Chci vědět jesli můžu rozjet nějak slušně hru Just Cause(1)a popřípadě bych chtěl vědět nějake střílečky nebo auta ktere by mi šli.

Není jeho úkolem porovnávat grafiky. Prostě zjistí tvoji konfiguraci PC a vypíše, jestli danou hru na svém PC spustíš nebo ne. Pokud jsem to zkoušel, tak ta "pravdivost" je dost vysoká. Je to kontrolní utilitka, žádný profi testovací software. Pro daný účel učitě vyhovuje.