Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hra se chvíli spouští, ale pak to spadne

Dobrý den, mám problém se spuštěním hry. Poklikám na ikonu, počítač začne slyšitelně pracovat, naskočí obrázek (jako že se hra zachvíli zapne), ale po chvíli to celý spadne a ani to neohlásí žádnou chybu. Neví prosímvás někdo co dělat? V čem spočívá problém? Děkuji za odpověď

Ten notebook je nový, mám ho asi od února, ale přesto to zkusím vyčistit od prachu. Teď jsem zkoušela instalovat The Sims 3, spustit jde, ale při hře vypadne kdykoliv se jí zachce a opět zůstane jen ikonka na liště. Když se ji snažím rozkliknout, většinou to nejde. Není problém třeba v paměti grafické karty? Ta hra ji využívá téměř na 70%..

Možná mám špatnou grafickou kartu. Občas mi totiž přestane fungovat ovladač, vypne se monitor, zachvíli to zase na skočí a dole se mi v bublině zobrazí že ovladač přestal fungovat, ale byl znovu úspěšně obnoven. To se mi stává často..třeba nemusím dělat vůbec nic a vypadne to takhle.