Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NTB - HRY - půjdou?

Ahoj. Nevím jestli jsem to nazval dobře.... když tak to prosím změňte.
Chtěl sem se zeptat. Mám Notebook ASUS K50-IN. Pro ostatní je to NTB, který má CPU Intel Core 2 DUO 2,2GHz, 4GB, 500GB HDD a grafickou kartu má NVIDIA G102M (512+1200MB.... jenom cca to tak nějako je, ale nejsem si v tom 100%jistý.
Zkoušel sem rozjet CoD2, což bych měl rozjet na HIGHT a měl sem problémy s kompabilitou - ) asi tým, že to jsou Windows 7 Home Premium. Ale to bych neřešil.
Zkoušel sem rozjet WoW, Burnout Paradise, Fifa 2011, .... je toho hodně... zejména starších. ;)
Ale vrátíme se k problému. Chtěl bych vědět jestli rozjedu hry:
- CoD4
- Homefront
- Dragon Age II
- Assassin's Creed: Brotherhood
- L-2 Sturmovik Cliffs of Dover
- Bulletstorm
- Test Drive Unlimited 2
- Crysis 2
- Need For Speed Shift 2: Unleashed
- Sacred 2: Fallen Angel
- Mass Effect 2
- Two Worlds II
- The Settlers 7
- ArmA 2: Operation Arrowhead
- Brothers in Arms 3: Hells Highway
- APB (All Points Bulletin)
- Zaklínač
Vím, že je to asi her docela hodně co jsem sem napsal... ale už si to nějaký ten den "sbírám" seznam her co bych rád zkusil... :) A nevím jestli mi to půjde nebo ne. Předem děkuji :) Mno já hlavně nevím kam to zařadit tu grafickou kartu do jakého výkonu.... a k čemu to "přiřadit" jako ke "stolní" grafice... protože něco málo mají na xzone.cz, ale nevím co tam přiřadit za grafiku... :( Jinak se omlouvám za případné hrubky a chyby. Předem děkuji. :)

Co jsem měl možnost vidět, Assassin's Creed: Brotherhood běžel prapodivně, někdy v pohodě, někdy hnus, i graficky. Homefront je nová, celkem náročná hra, na této grafice, nevim nevim, co si o tom myslet. Těch her z výběru bude více, přece jenom hrát tohle na ntb? Nejsem si jist u nových her, jak poběží. Na podobným typu (jiná značka, stejný hw) se někdy škublo i to CoD4. Když to shrnu, ntb prostě není na hry a nesmí tě zaskočit, že novější hry prostě plynule nepojedou.