Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zlepšení PC

Dobrý den, od kamaráda jsem slyšel o programu, který vám dokáže zvíšit výkon až o 0,2 GHz, ale fakt nevim jestli je to pravda mě osobně to příde jako blbost. Ale jestli existuje, tak mi prosím napište kde se dá získat teda jestli se vůbec dá získat.

Děkuji

No, možná měl na mysli přetaktování. Zvýší se tím rychlost komponent, ale za cenu vyššího zahřívání a velkýho rizika poškození počítače a i tak je výkonový přínos relativně malý.
Nejlíp se počítač zrychlí nákupem nových dílů, nebo celýho počítače.