Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co zrovna hrajete?

Víkend, celkem klid, krom vyplňování sčítacích dotazníků snad nikdo žádné povinnosti nemá. Nastává čas trochu zapařit maximus gluteus u klávesnice, ne?
Jaké DVD se vám právě teď točí v mechanice?( Steamáci nerejpejte)

Já jdu asi znovu rozherát Call of Juaréz... Výborná hra..
Změna kategorie, původně: Ostatní (Kurt)

Call of Juaréz..mě nikdy nešel hrát,zasekl jsem se hned poté co mě tam chtěla vyfajčit ta rajda,utekl jsem oknem a pak jsem měl jít podél plotu,přelézt bedny,seskočit přez plot a pokračovat dál-to bylo ve videonávodu.Tam kde ty bedny mají být žádné nemám a když jsem si je tam donesl, a vylezl na ně,nemohl jsem seskočit dolu-neviditelná stěna..hru mám z Levelu...

ano víme,ale TEN jeden plot prostě nejde přelézt,NEJDE..nevím proč,nejde..vím co se má stát,viděl jsem to,ale nejde to,je tam neviditelná stěna...jestli někdo ví co s tím..nějakej patch,chlapci z Levelu se neobtěžovali odepsat,dotazy jsem dával i na Hrej.cz a výsledek nula..

Dead Island, Metro 2033, CS: GO, Mafia 2. Z tech strasich Mafia 1, CS 1.6 Asi zkusim rozehrat Assasins Creed: Black Flag nebo Call Of Juarez podle toho co ctu tak je to dobra hra. :) No a samozrejme League of Legends.

mám trošku nostalgický období... takže když je čas, občas si zapařím tyto tituly:

Hidden and Dangerous 2
Commandos 2
Croc: Legend of the Gobbos
Syberia 1+2
Return To Castle Wolfenstein
Mafia 1
Castle Strike

Docela příjemná změna a skělý odreagování se po všech těch Battlefieldech, CoDech, Assassinech atd.