Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co zrovna hrajete?

Víkend, celkem klid, krom vyplňování sčítacích dotazníků snad nikdo žádné povinnosti nemá. Nastává čas trochu zapařit maximus gluteus u klávesnice, ne?
Jaké DVD se vám právě teď točí v mechanice?( Steamáci nerejpejte)

Já jdu asi znovu rozherát Call of Juaréz... Výborná hra..
Změna kategorie, původně: Ostatní (Kurt)

mám trošku nostalgický období... takže když je čas, občas si zapařím tyto tituly:

Hidden and Dangerous 2
Commandos 2
Croc: Legend of the Gobbos
Syberia 1+2
Return To Castle Wolfenstein
Mafia 1
Castle Strike

Docela příjemná změna a skělý odreagování se po všech těch Battlefieldech, CoDech, Assassinech atd.