Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Využití Grafiky ve hrách

Čau mam takovej dotaz, jestli tu někdo nemá zkušenosti se "spojováním" grafik. Mám na mysli že když si k jedný ( ATI Sapphire HD 5750, 1GB DDR5) potom připojim ještě druhou ( ATI Sapphire HD 3870, 512MB DDR3) tak jestli to funguje jako u ramek že budu mít 1,5GB paměti a podobně. Kdyžtak napište prosim k čemu mi vlastně je takový spojení grafik, a jestli se dá využít při hraní. Díky

Tohle spojení se jmenuje Ati Crossfire a je to dělaný především na větší výkon ve hrách.
http://pctuning.tyden.cz/index.php?option=com_cont ent&task=view&id=5560&Itemid=44
Na netu je toho spousty. Zkus pohledat. Musíš na to mít vhodnou základní desku, která to podporuje a hlavně aby ti to utáhnul zdroj.
Ale je lepší mít jednu výkonou grafockou kartu, než to takhle lepit dohromady. Rapidně se zvedne teplota, hluk a spotřeba sestavy ... ;-)