Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak se vám líbí Dragon Age 2?

Zdravím všechny. Tak co říkáte na tuto žhavou novinku. Já teda musím říct, že se mi velmi líbí zpracování bojů a hlavně kouzla. Možná trošku mi vadí že většina, co seberu jsou jen pro hlavního hrdinu. Ale jinak musím říct, že jsem nadšený. Tuhle hru budu hrát opravdu několikrát :)

Podľa mňa oproti jednotke to dosť pokazili, už čo sa týka po príbehovej stránke aj hrateľnosti a akože "rôznorodosti" prostredia. A tá obtiažnosť tiež moc v richtigu nieje. Na Easy až moc jednoduché.