Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak se vám líbí Dragon Age 2?

Zdravím všechny. Tak co říkáte na tuto žhavou novinku. Já teda musím říct, že se mi velmi líbí zpracování bojů a hlavně kouzla. Možná trošku mi vadí že většina, co seberu jsou jen pro hlavního hrdinu. Ale jinak musím říct, že jsem nadšený. Tuhle hru budu hrát opravdu několikrát :)

Zrovna souboje jsou nejvetsi slabinou hry, u Dao to bylo ultimatni. Jinak to ale poslusne hraju,to je fakt-mam za sebou 17 hodin a jdu konecne do Hlubokych cest...pribeh peknej az libivej,kouzla vymazleny. Z warrioru a rogues udelali posuky, zvykam si :).

Ano, nadával jsem stejně, ale po pár hodinách jsem si zvykl. Ohromně tomu pomáhá příběh. Dokonce až dohraju DA2 a hned potom z půlky rozehraný DAA, tak to zkusim ještě jednou...pokud vydržim nehrát Shoguna2, když má člověk denně max 2 hodiny, tak toho moc odehrát nejde :).

Podľa mňa oproti jednotke to dosť pokazili, už čo sa týka po príbehovej stránke aj hrateľnosti a akože "rôznorodosti" prostredia. A tá obtiažnosť tiež moc v richtigu nieje. Na Easy až moc jednoduché.