Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prosil bych o pomoc s cs .16 a sourcem skusenych prosim

mam proble s pingem a nevim jak ho mam dat dolu furt mi to laguje a nevím co stim kdys si dam net_graph 1. tak 1. caru mam oranzovou ktera beha fakt jako rychle a skace moje FPS je neustale meni a vihazuje mne to ze serveru
muj pc : 1 gb ram....2 dual procesor 2.2 Ghz grafika 256 MB dik za pomoc

hmmm tak mi mame o2 ale nejvetsí rychlost a furt nic kolikrat sem us volal a nic ...kdys tam zavolam a reknu ze mam moc velky ping ze bi to nak slo ?

tvá věta nedává smysl, nehledě na to, že tam jsou nějaká cizí, mně neznámá slova, jako "us", "kdys", "bi".

Pokud máš problém s připojením k netu, dělá se to obvykle tak, že odpojíš všechna ostatní zařízení a testuješ jen s jedním PC a jedním zařízením pro připojení (router) - velmi často tzv. "lidová tvořivost" vygeneruje zrůdné síťové zapojení, kdy např. jsou za sebou zapojeny několikery routery (protože hlupáci neznají nic než "router").