Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Just Cause 2 - postřehy, zážitky..

Dnes jsem dohrál příběhové mise.

Ta poslední (sedmá, hint: jaderná ponorka) bylo snad to nejšílenější, co jsem kdy v nějaké hře viděl. To, co dokáže Scorpio (hráč) i úhlavní nepřítel (Baby Panau) je naprosto neuvěřitelné; kam se na ně hrabe Chuck Noris, 007 či baron Prášil - kdo zná Prášila a dohrál JC2, pochopí... :-)

Nyní zbývá to, co mám na freeroam hrách nejraději, spousta nepovinných misí, hledání krabic, balíčků, závody, motání se po světě Panau.

Just Cause je hra která mě štve pomalu už jen svou existencí. Dříve jsem si ji nezahrál, protože nekompromisně jako jedna z mála her (možná jediná) prostě odmítala fungovat na win XP. Teď zas po instalaci háže chybu : Pro dokončení operace není dostatečný prostor" - hláška jak sviňa, naprosto nic neříkající. Místem na disku to není, ramkama taky ne, dělá to i lidem se 4GB. Už fakt nevím..

EDIT: uz to slape, nevim v cem byl problem. Jedna se o demo, takze by to melo jit hned, no to je fuk. Kazdopadne me to nejak extra nezaujalo. Smrdi z toho konzole na sto honu, autoaim, zamirit muzu jen tak od boku, no divne. Nebavi me to

A máš zjištěno, co sis všechno tou ruskou DX10 for XP (možná jako součást nějakého ultimate XP isa) za sajrajt dotáhl na PC?

Možná to funguje (asi jo), ale na stabilitě systému to určitě nepřidá. Pokud patříš mezi ty, co pravidelně formátují a reinstalují systém, pak ti ti ale vadit nemusí.

Češtinou si to hatí ten, kdo cizí jazyk neovládá, aby si to mohl zahrát. Nebo se mu - jako mně - líbí hrát všechno v mateřštině (nechtělo se mi ale čekat, tak jsem hru odehrál v originále, angličtinu to moc složitou nemá).

Scorpio mi hlasově neutkvěl. Ale naprosto výtečně je podle mě nadabována Bolo Santosi.

Zpočátku je to pohoda. Počkej, až budeš za polovinou, to jsou nepřátelé mnohem odolnější a vzteklejší. Navíc po tobě neustále střílí helikoptéra. Po x-tém zabití ve stejné misi (a objevení se v nějakém savehousu) mě to přestalo bavit. S možnostmi modifikace (že bych ubral na agresivitě nepřátel) je to oproti dvojce mizérie a s cheatem na nesmrtelnost… žádné extra uspokojení :-|

Netuším, je-li to důsledek postupu v hlavní linii nebo počtu dobytých osad, základen, měst. Nebo důsledek činnosti hráče jako takové ("respektu"). Berou tě jako vážnějšího nepřítele a tak se lépe připraví.

JC2 se mi zdá po této stránce příjemnější, k méně akčnímu hráči "přátelštější".