Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem World of Warcraft

Zdravim, mělbych pár otázek...

1) Mohl by mi někdo poradit kde nejlevněji sehnat všechny World of Warcraft (normal, TBC, WOTLK, Cataclysm), ale mělo by to být OEM (aby mi jen na mail poslaly ty klíče kterými si upgraduju ACC abych moh hrát na offiku.

2) Pokud si to všechno uphraduju dostanu mesíc zdarma? Kamarád si kdysi kupoval WoW normal, TBC a WOTLK a měl to tak se ptám jestly bych to taky dostal když tam jeste žádny učet nemám.

3) je to ta a samá otázka akororát jestly by dostal ten měsíc zdarma když ten kámoš už má učet a upgradoval by to z WOTLK na Cata.

Děkuju moc za každou rady a tak dále :D

1) Vcelku levný je mmoboost.cz Pokud vyloženě nepotřebuješ něco z datadisků (např. rasy), tak není nutné kupovat vše najednou.
2) Nejlepší je zařídit si trial účet na 10 dní a ten pak upgradovat na placený, dostaneš tak celkem 40 dní zdarma.
3) U datadisků už dostaneš myslím jenom 10 dní na vyzkoušení, ale během té doby nemůžeš např. postoupit o level výš.