Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Call of duty modern warfare 2

zdravim.zadam o radu:kdyz chci hrat codmw2 multiplayer tak jak je napsany You Open router nat type (nebo tak nejak)tak misto toho mam You Script router nat type(prisny)..nenaslo mi to zadne servery hra je original..ze zacatku sem mel open ale po nejake dobe(1-2mesice)naskocilo todle. docela draha hra..uz sem zoufali ..za kazdou radu nebo navod jak opravit moc dekuji..

Jestli ti to pořád nejde povolit ve firewallu antiviru a stále nevíš čím to je, tak zkus prostě ten antivir prozatím odinstalovat kompletně /restartuj pc/ a odzkoušej si to zda jde hrát bez něj. Mě se pravda u jiný hry a s jiným antivirem stalo podobně jako tobě, že hru jsem hrával a po čase z ničehonic, nebo aspoň si nejsem vědom toho proč se to stalo, se mi nešlo připojit k on-line hraní. Zkoušel jsem to v tom antiviru povolit, ale to nepomáhalo. Tak jsem ho pokusně odinstaloval a vida, problém zmizel a já mohl hrát. Pak jsem prostě přešel na jiný antivirus.