Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WoW - TBC instalace datadisku

Vážení, při instalaci wow vše proběhlo, jak mělo, leč při instalaci datáče mi to po 98% instalace vyhodilo okénko Sorry, the instalation Failed

The file "C:\Program Files\World of Warcraft\Data\enGB\Documentation.temp" could not be renamed to "C:\Program Files\World of Warcraft\Data\enGB\Documentation". (ConflictManager::ResolveConflicts/2)

Dál nic. Zkoušel jsem to 2×, Furt to samé. Odkliknu-li OK, můžu instalovat od znova. Mám originální oFiciální battle-chest s keyem (žasnu, proč ho to po mě nechce zadat :D ani na začátku. Asi proto, že už jsem to raz instaloval na svůj druhý pc).

Toš proč to nejde, prosím?

Key to po tobe chtit nebude, protoze se to overuje online pres uzivatelsky ucet. Hre je srdecne jedno, jestli si to nainstalujes milionkrat, ale bez pripojeni na server je ti to houby platne.

Potrebujes zrovna TBC? (prespokladam na hrani ne neoficialnim serveru)

Podivej se, jakou verzi klienta potrebujes a podle toho si stahni (nejblizsi plny datadisk + prislusne mini updaty, kdyz budou treba).

Patch_mirrors
Patch_mirrors_(old_patches)
http://us.blizzard.com/support/article.xml?locale= en_US&articleId=21079