Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mafia 2 - problem ve 2. kapitole

ahoj mam docela problem ve 2. kapitole, kdyz me ten muj kamos Joe vyzvedne na nadrazi a veze na to pivko, dojedem nekam do italsky ctvrti, tipuju, tam zastavime u krajnice a dal nejedem. zkousel sem opakovat misi a nic, nevim v cem je problem, prosim poradte mi, hra je original a jestli se mi to sekne hned v 2. misi tak to muzu hodit do vite kam...:-(

No nevím v jakém stavu je dnes, myslim že HL2 byla první hra která potřebovala ke své funkci naistalovaný steam, konkrétně ti to už neřeknu, ale dodnes si pamatuji že víc otravný program jsem neviděl. Mám v živé paměti jak jsem si donesl domů origoš HL2 natěšený jak malé dětsko a asi po 4 hodinách instalaci, nastavovaní steamu a neustálého otravovaní této "aplikace" jsem to vzdal a za rok si stahnul warez verzi, která mimochodem byla naistalovaná za 3 minutky a šlapala pěkně bez problémů. Možná je to dnes už ok, ale bohužel špatná zkušenost je špatná zkušenost

Ahoj, mám original hru Mafia 2 a zapoměl jsem heslo na STEAM (dejme tomu z nerozvážnosti :-) žádost o znovuzaslání hesla STEAM ignoruje, nic nepošle, nainstalovat znovu mně hru nedovolí, píše, že kód je již používán. Jak z toho ven ? Jak Steam vyřadit ... nebo ho obejít ... chci jen hrát a zatím je to šikana od STEAMU

Mám kreditní kartu a zapomenu pin. Bankomat se se mnou nechce bavit a pětistovku nechce vyplivnout, přestože si právě teď chci koupit ve vedlejším knihkupectví publikaci o vlivu měsíčních fází na dojivost krav. To je šikana ze strany banky? :-?

Steam má promakaná pravidla a taky sofistikované postupy, jak předejít kradení účtů. Pokud "návod k použití" nečteš, kdo za to může?

Zdarte, mám geforce 6600gt a Mafii2 jsem už na ni hrál ,ale odinstaloval po 14 dnech jsem ji nainstaloval a mám stejný problém
ZAPNU HRU ,NASKOČÍ LOGO, OBRAZOVKA NA 5 VTEŘIN ZČERNÁ A VÁTI MĚTO ZPÁTKY DO OS.Programy zůstaly stejnéa nevím co jsem udělal předtím prosím o pomoc.

No mě se už také jednou stalo že jsem zkrátka po dlouhém ,,nepřihlášení se" zapomněl heslo, ale normálně jsem napsal na podporu steam, kde musíš hlavně dokázat že ten účet máš a je tvůj, takže si vem nějakou hru kterou máš přes steam aktivovanou a vyfoť třeba foťákem ten serial key a ještě jim ho normálně napiš a foto přilož, samozřejmě nezapomeň jim napsat i jméno účtu a e-mail přes který je registrovaný... prostě jim dokaž že ten účet je tvůj a ničí jiný tak dobře jak jen dokážeš... mě asi po 2 dnech odepsali, že mi vygenerovali nové heslo a ať se pod ním zkusím přihlásit a pak ať si ho změním. A bylo to... a mimochodem jim musíš psát anglicky... já to alespoň vždycky tak dělal. A jestli neumíš anglicky tak to napiš na google překladač a přelož si to do angličtiny... bude to trochu zkomolené, ale myslím že by tomu měli rozumět. Jinak ten tzv ,,special code" ... stalo se mi i že po zadání toho kódu mě to napsalo že je nesprávný kód a nemohl jsem si nechat odeslat další e-mail.... po restartu Pc jsem už mohl.... a myslím že takhle ten kód musíš zadat 2x zasebou (při každém přihlášení na steam) a pak se už můžeš normálně přihlásit.

Ano správně Steam nejlepší je. Je třeba si při registraci pro jistotu někam zapsat hesla pro případ zapomenutí, neboť bez nich může nastat několikadenní martírium je opět získat pro přístup k účtu, ale toť vše o co je třeba se starat, jinak Steam jako takový prostě všechno za vás pořeší. Nemusím sledovat ale vůbec nic, sám stahuje aktualizace, takže po nich nemusím nikde pátrat, změna jazyku pro hry dvojím kliknutím, zničím-li si originál disk nevadí, vše si mohu znova zadarmo kdykoliv stáhnout. Lépe to přece zařídit nejde. Jak to může někomu nevyhovovat a co by pak jako asi chtěl jinýho ?