Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jednoduchá hra - hledáme

Zdravím Vás. Hledám hru pro 10ti letou sestru. Ráda hraje střílečky, ale i jiné. Dohrála CoD1, Operaci Flashpoint, GTA VC,..., teď hraje CoD2. Jenže to chce změnu, hledá se proto jednoduchá střílečka nebo i dynamické RPG, kde není potřeba číst dialogy a pokud možno v češtině (titulky), hledáme fakt něco jednoduchého, ať se s tím nemusí mořit, prostě bezhlavá střílečka. :D

Jsme omezeni pouze grafickou kartou, má tam Radeon 9250. Jinak P4 - 3.2GHz a 1GB RAM.

Poraďte, jsem bezradný. Vím že jsem náročnej, ale nejradši má druhou světovou a modernu, scifi moc ee.

Díky.

Wolfa dohrála, sama po večerech, což jsem čuměl. :D (Aby jste si nemysleli, počítač NEpatří mezi její primární koníčky).

SIN je prý výborná hra, uhraje to?

A prej má teda záje i o strategie, ale lehčí, jen naklikat vojáčky a útok, pokud možno bez tech-stromů /AoE/ atp.