Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jednoduchá hra - hledáme

Zdravím Vás. Hledám hru pro 10ti letou sestru. Ráda hraje střílečky, ale i jiné. Dohrála CoD1, Operaci Flashpoint, GTA VC,..., teď hraje CoD2. Jenže to chce změnu, hledá se proto jednoduchá střílečka nebo i dynamické RPG, kde není potřeba číst dialogy a pokud možno v češtině (titulky), hledáme fakt něco jednoduchého, ať se s tím nemusí mořit, prostě bezhlavá střílečka. :D

Jsme omezeni pouze grafickou kartou, má tam Radeon 9250. Jinak P4 - 3.2GHz a 1GB RAM.

Poraďte, jsem bezradný. Vím že jsem náročnej, ale nejradši má druhou světovou a modernu, scifi moc ee.

Díky.

Medal of Honor: Allied Assault, na ten jsme zapomněl, ten jí bavit bude. :-) Zbytek ne, scifi jí nebaví a Enclave by jí ani nešel.

No, myslím si, že jí hra nepohorší tolik, jako mluva a chování ve škole, nebo filmy v televizi. Taky jsem začínal v deseti. :D

(Sice těžké OT, ale nemá někdo na prodej lepší AGP kartu místo této? :-))

No já moc jednoduchých her nehrál. A jednoduché RPG moc neznám, určitě doporučuji serii Gothic a Gothic II, čeština k tomu je, ale není to zas uplně banální;)
Jinak mám doma do AGP starou nvidii 6600gt a svého času to byla pecka, dnes je to šrot;) Ale mám ho pečlivě schovaný za 50 let bude mít historickou hodnotu:-D

Wolfa dohrála, sama po večerech, což jsem čuměl. :D (Aby jste si nemysleli, počítač NEpatří mezi její primární koníčky).

SIN je prý výborná hra, uhraje to?

A prej má teda záje i o strategie, ale lehčí, jen naklikat vojáčky a útok, pokud možno bez tech-stromů /AoE/ atp.