Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Strategie pora'dte

Lidi mám dotázek porad'te nejakou super strategii podobnou timto nejak :) age of empires 1,2,3,noman's land,age of mythologi...moc bych byl rád :)
Upravena velikost písmen. (Kurt)

Moc bych prosil hrál jsem dříve když mi bylo 8let "TED'12" Jednu hru podobnou hru jako AGE-OF-EMPIRES akorat že tam byli démoni stavěli se tam zdi a ruzně nemělo to grafiku 3D podobné =Age of Empires 2