Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Just Cause 2 Problém ze sekáním

Dobrý den

Mám problém s hrou "Just Cause 2". Seká se mi nebo-li je to jakoby zpomalený, ale když to dám na nižší detaily tak je to v pohodě, ale já mám dost dobrý PC na ty požadavky co chce tak nechápu proč se to seká/zpomalý? Prosím o pomoc

Děkuji předem

Just Cause 2:

Minimální požadavky
— Procesor: Intel Pentium D 3,0 GHz / Athlon 64 X2 4200+
— Operační paměť: 2 GB
— Grafická karta: NVIDIA GeForce 8800 / ATI Radeon HD 2600 PRO
— OS: Windows
Vista / 7

Doporučené požadavky
— Procesor: Intel Core 2 Duo 2,6 GHz / AMD Phenom X3 2,4 GHz
— Operační paměť: 3 GB
— Grafická karta: NVIDIA GeForce GTS 250 / ATI Radeon HD 5750
— OS: Windows Vista / 7

Můj PC:

Procesor: Intel Core i7 860 @ 2,80GHz(8 CPUs), 2,8GHz
Operační paměť: 8192MB RAM
Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 260 (celková paměť 4067 MB)
OS:Windows 7 64bit

Čau,mám taky problém se sekáním Just Cause 2.Když to dám na rozlišení 1280x1024 tak se to trochu seká a když třeba na 1680x1050(což se nejvíc co to jde)tak se to ani nedá hrát,ale když dám rozlišení jen na 800x600,tak se to neseká vůbec.Grafické detaily a nastavení mám vše na LOW.Moje sestava:
AMD Athlon X2 250 Processor(2CPUs),3GHz,2GB RAM
ATI Radeon HD5400-1775MB
DirectX 11
Windows 7 Ultimate 32bit
Díky za rady.