Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mafia II - sekání

Ahojte jen se chci zeptat cim muze byt to ze kdyz hraju mafiu 2 tak se mi hra seka kdyz je nejaka mise v budove nebo pri projizdeni tunelem. Jinak jede naprosto v poradku. Konfigurace PC: procesor Intel Core 2 Duo 2.66 GHz Xp Professional SP3 32,2 gb ram,grafika Ati Radeon HD 3650.

Možná teď budu blábolit...

Mám dojem, že příčinou kousání v interiérech je neoptimalizovaný Z-buffering (prostě se pořád počítá okolní mapa, i když není vidět). Zda je to chybou hry či postarší kartou, netroufám hádat.

Třeba je to jinak, nejsem si tím svým tvrzením vůbec jistý.

Tak já hraju Mafii 2 (Steam) v XP, C2D@3GHz, 4GB RAM (DDR2/667MHz, nic moc dnes), nVidia GTX460/1GB + nVidia 9500GT/512MB jako PhysX karta v rozlišení 1280*1024 na maximální možné nastavení se zaplými PhysX efekty a jede to za všech okolností naprosto plynule.

Asi to bude kus od kusu (počítače) různé. Nebo je platforma Intel+nVidia nějak lépe(?) podporována než AMD/ATI.