Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grand theft auto 4 na slabém pc

Ahoj lidi, kamarád má slabé pc a koupil si gta 4. Chci se zeptat jestli se mu to rozjede na této směšné sestavě:
CPU: AMD Athlon 64, 2,2 GHz (11 x 200) 3500+
GPU: GeForce 6800 LE (128 MB)
RAM: 2GB
díky moc.

ne můj pc to fajt není. Já mám grafiku gtx260 ram 4 bg a cpu x2 3 Ghz. Tak jako jen říkal že to jede, neříkal že se mu to vůbec neseká. A kámoš mě poprosil, tak sorry. A imbecilní, hru si koupil za stovku na aukru a říkal, že když mu to nepojede tak to prodá dál. Se radši nejdřív zeptejte jak to bylo.