Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grand theft auto 4 na slabém pc

Ahoj lidi, kamarád má slabé pc a koupil si gta 4. Chci se zeptat jestli se mu to rozjede na této směšné sestavě:
CPU: AMD Athlon 64, 2,2 GHz (11 x 200) 3500+
GPU: GeForce 6800 LE (128 MB)
RAM: 2GB
díky moc.

Geforce 6800 se 128mb paměti?
kecy v kleci, ha ha, hlavně nekecej

minimum je 256mb, ale i tak, takt jádra a paměti na této gk musí být tak malý že by se to sekalo ani nebudu psát jak protože to přirovnat nejde.

Ale jestli to myslíš vážně tak ať si milostivý kamarád pořídí alespoň GeForce 8X00 (256mb) a vyšší, pak to na ty nejnižší detaily půjde :-D

omg, nesnážím tady ty s prominutím imbecily, kteří jsou zažraní do svého názoru. jakou máš grafiku ty? koho zajímá, že máš nějakou extra super grafiku, na které se ti rozjede vše? Ještě schválně napíšu že je to směšná soustava a vy hnedka- tak na tom se ti nerozjede ani Mario. Jako za prvé nemluvím o svém počítači, za druhé: prosil se tě někdo ať sem něco píšeš?? teď mluvím o honziczek...a za třetí se můžeš prosímtě klidnit. A nebudeš mi tady vykládat, ať si můj kamos koupi novou grafiku. Beztak máš grafiku 10 mb a hraješ si na borce.

ne můj pc to fajt není. Já mám grafiku gtx260 ram 4 bg a cpu x2 3 Ghz. Tak jako jen říkal že to jede, neříkal že se mu to vůbec neseká. A kámoš mě poprosil, tak sorry. A imbecilní, hru si koupil za stovku na aukru a říkal, že když mu to nepojede tak to prodá dál. Se radši nejdřív zeptejte jak to bylo.