Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 2 hry na tomto NTB

Zdravím, mám dotaz za na tomto noteboomu rozjedu FIFU 11 (když ano, tak na plné nároky?) a GTA IV (to předpokládám, že na plné ne..)
Předem díky za odpověď - Holi-cz

Tak jako o tom žádná, ale přece jen se chod hry nedá posuzovat jen podle GK...4 GB RAM mu toho udělá dost...např. bratr má grafiku dcla slušnou, ale má jen 1GB RAM, takže mu to dost pokulhává...a když už to tady takhle pitvám, další věc je, jakej pořádek v tom PC/ntb je...někomu jede 2x lepší ntb stejně jako mně ten můj šunt...

Procesor má ten notebook slušný, paměti dostatek => nejslabším článkem je grafická karta => výkon ve hrách se dá velmi dobře odhadnout jenom z výkonu grafické karty samotné.

Pokud by tam byl horší procesor, méně paměti nebo bordel v systému, tak by mohl dosáhnout výrazně horších výsledků. Ale na druhou stranu s lepším procesorem a větší pamětí už by k výraznému nárůstu výkonu nedošlo. Ta grafická karta má prostě svůj strop a výš už to nepůjde, odpovídá to zhruba kartě, která by do stolního počítače stála kolem 800 Kč.