Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Diablo2 - L.O.D.

Ahojte, hraji teď Diablo 2 a od včerejška mám i ten datadisk Lord of destruction. Takže teď když budu chtít začít hrát ten datadisk, tak si tam nějak překopíruju savy z původního Diabla2? Jakože nebudu muset hrát ten datadisk s postavou, která začíná od nuly?

O čem ten datadisk vlastně je? Vím, že je tam 5.akt. Takže to vlastně hraju jen ten 5. akt? Nebo celé znovu? Mám nainstalovaná samotné Diablo 2 a hraji nyní na tu druhou obtížnost, už mi chybí jen porazit Diabla a pojedu na tu třetí obtížnost. Jakmile dohraju i tu nejtežší obtížnost, chtěl jem pak hrát ten datadisk. To už pak budu zkušenostma dobře namakanej:)
A nebo to mám udělat vše nějak jinak? V čem je ten datadisk teda jiný než Diablo2?

P.S. Diablo2 je dobře nářezová gamesa

- navíc 5. akt
- dvě další povolání
- truhla pro předměty je větší
- mnoho nových předmětů
- pomocníkům je možné dávat vybavení a postupem času se zlepšují
- zvýšené rozlišení z 640x480 na 800x600

Osobně nechápu, proč nehraješ datadisk už teď. A mimochodem, rozdíl v obtížnosti mezi Nightmare a Hell je mnohem větší než mezi Normal a Nightmare.