Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jednoduché hry pro windows xp

Sousedka má mentálně postiženýho syna a ten se zhlídl v počítačových hrách. Zvládne tak 4-5 kláves , s myší to je trochu horší, ale učí se. Zkoušel jsem ho na Half-Life2, jakž takž se dokáže pohybovat, ale je to na něj moc těžký. Já je téměř nehraju, ale když jsem se pokoušel něco najít nebylo to jednoduchy. Buď to v xp nešlo (moc staré), nebo to bylo moc komlikované. Kdyby bylo nějaké jednoduché závodění (něco jako gpega F1) a střílení (třeba jak bylo ještě před revolucí u kolotočů).
Teď jsem to zkusil anglicky (free games) a prokousávám se spoustou her...

To je více než dobré - o něčem podobném jsem neměl ani tušení. Jenže to nedokážu rozchodit. Emulátor mame32 ve win spustím ale když zkusím spustit nějakou hru vždy not found a erorr. Zkoušel jsem stáhnout ty romky do adresáře rom ale asi to není ten správnej způsob. Hrál jsem s tím půl hodiny a nepřišel jsem na to. Zkusím ještě hledat, pokud by to fungovalo bylo by to více než skvělé.