Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prince of persia classic dabing

Na Macintoshi jsem měl hru prince of persia, ale legračně nadabovanou kdy vrazil do zdi a řekl kurv zeď nebo spadl na pícháky a řekl auu to píchá ty zvuky se dají měnit, ale mně v dosácký prince funguje jenom adlib ať tam nastavím cokoliv takže potřebuju vědět zda je nějakej prince kterej jede pod windows a má ten srandovní dabing ale ne ten moderní ale ten klasickej

V původním Princovi se nijak nemluvilo, takže napasovat to tam nějak asi nepůjde. Jedině nějaká totální konverze v modernějším engine (pokud existuje) by mohla být přístupnější.

----
Já si kdysi hrál s editory Doomu a taky jsem si měnil nějaké zvuky (místo "řvaní" zasažených nepřátel). A existovala i modifikace Half-Life, kdy některé hlášky nedůležitých NPC byly nahrazeny hláškami Bolka Polívky z Kurvahošigutentag (když jsem lízl kramlí sekuriťáka po hlavě, zařval "běž do řiti ty hňupééé") ]:)