Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Need for Speed Hot Pursuit

Padá mi hra, když se pokusím spustit on-line hraní, ve chvíli kdy začne vyhledávat hráče ke kterým by mě připojil na hraní, tak se hra zhroutí do Windows s chybovým hlášením, že přestala fungovat. A přitom mi to běželo pár dní, taky to blblo už od začátku, obvykle jsem ale mohl hrát on-line poté, co jsem odjel jednu trasu singleplayer a pak se šlo připojit, jak jsem šel na hraní on-line hned po spuštění hry, tak to padalo. Jenže teď hra spadne pokaždý jak jdu na on-line a nepomáhá ani jako předtím, že jsem odjel jedno kolo v singlu a mohl jsem jít na on-line. Vymazal jsem ve Windows Temp soubory, to jsem se dočetl, že by mohlo snad pomoci, ale nepomohlo. Jiný hry hraju on-line, tak nevím, jestli tahle potřebuje něco specielně poštelovat ve Firewallu ? Věděl by někdo kde může být problém ? díky

Jé já už měl radost, že mi někdo poradí a ono šup, otázka zda je to sosnutý ? Samozdřejmě je to originál - koupený, software nekradu a sám se dívím, jak můžou mít někteří pacienti tu drzost se ještě ptát, jak zprovoznit ukradený programy. U on-line hraní jsem nepokročil, stále nelze hrát. Dle doporučení odstraňení závad jsem vymazal Temp soubory, povypínal programy běžící na pozadí, nic nepomohlo. Ještě jsem našel tuto informaci, nicméně pro mě složitou, sice vím, jak jít do nastavení modemu, ale už nevím, kde bych to měl jako ladit ? * *
Videohra Need for Speed™ Hot Pursuit používá pro internetovou hru následující TCP a UDP port(y):

TCP:

TCP 44260-44280, 42124, 9946, 80, 14150-14199

UDP:

Odchozí: 1000, 3659, 25000-29999

Příchozí: 1000, 3659, 25000-29999