Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fallout 3 - pokec o hře

Tak hru hraju hraju a najednou čučím jak péro z gauča, já to dohrál! Ať jsem na koncu zvolil sebe, nebo tu babu, tak to skončilo stejně. Hlavní dějová linie je nějaká krátká, čekal jsem, že to bude košatější a bude tam víc podúkolů, aby se hlavní děj pohnul dál (viz. jeskyně Lamplight, záchrana děcek).
Takže load zpět a plnit další vedlejší úkoly. Prošel jsem sotva třetinu mapy, postava teprve na 15. úrovni. Čekal jsem od hry trochu víc.
Celkově je tam málo zbraní, mohly tam být vychytávky úpravy zbraní (např. rozšíření zásobníku).
No ještě si to zahraju dál, určitě na mě čeká spousta questů (i když těch taky mohlo být víc).

Mám problém s detekcí grafické karty.Mám hru Fallout. New vegas a při nastavování kvality obrazu mi hra detekuje grafiku GeForce 7900 GS ale já mám GeForce 9800 GT.Když se mrknu do správce zařízení tak tam mám taky 9800 GT.Nevíte v čem může být problém?